Zasady składania zamówień

Sprzedawca liliafarby24.pl prowadzi działalność handlową poprzez serwis liliafarby24.pl
Podstawą do realizacji złożonego przez Kupującego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza znajdującego się w końcowym etapie składania zamówienia. Wymagane jest prawidłowe wypełnienie wymaganych pól formularza.
Zamówienia mogą być składane poprzez e-mail liliafarby24@interia.pl lub telefonicznie (sms) 791-489-102.
Sprzedawca liliafarby24.pl ponosi odpowiedzialność za niezrealizowane zamówienia z przyczyn technicznych (wadliwego działania systemów, sieci, itp.)
i dołoży wszelkich starań, aby wszystkie usługi sklepu internetowego liliafarby24.pl działały w sposób ciągły bez jakichkolwiek zakłóceń. Sprzedawca liliafarby24.pl przyjmuje zamówienia 24 godziny na dobę, w ciągu całego roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta oraz dni powszednie po godzinie 13:00 będą realizowane następnego dnia roboczego.

Formy płatności

Kupujący zobowiązany jest określić sposób zapłaty za Towar zgodnie z obowiązującym przepisami prawa poprzez wybór możliwości, a) przelew rachunek bankowy, b) zapłata przy odbiorze (pobranie). W tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko kupującego. Brak tych informacji może wydłużyć okres zakończenia transakcji.

Zasady dostawy zamówień

Przesyłki dostarczane są firmą kurierską na adres umieszczony w formularzu zamówienia. Dostawa produktów możliwa jest tylko na terenie Polski. Czas dostawy Towaru przez firmę kurierską wynosi przeważnie od 24 godzin do 2 dni roboczych. Aby zamówienie było zrealizowane wymagane jest udzielenie ZGODY w formularzu zamówień na UDOSTĘPNIANIE DANYCH FIRMĄ TRZECIM – czyli firmą kurierskim (spedycyjnym). Koszt przesyłki pokrywa Kupujący.

UWAGI DOTYCZĄCE PRZESYŁEK KURIERSKICH DHL

Przesyłki kurierskie DHL dostarczane są w oparciu o regulamin spedycji DHL .

Regulamin świadczenia krajowych usług przewozowych i pocztowych DHL Parcel Polska Sp. z o.o.

 

+48 791 489 102

ul. Słowackiego 6, 33-100 Tarnów

liliafarby24@interia.pl

//