Regulamin Rabatu - Farba Epoksydowa, żywica epoksydowa, farba do betonu

Regulamin kuponu rabatowego

 

  1. Kupon Rabatowy nie obejmują kosztów dostawy ani usługi. Rabaty obejmują tylko koszt zamówionych produktów o wartości powyżej 500 zł.
  2. Kupon Rabatowy liczony jest od aktualnej ceny produktu widocznej na stronie sklepu w momencie składania zamówienia. Stara cena (przekreślona) nie jest ceną aktualną.
  3. Otrzymany rabat nie może zostać przyznany istniejącemu już zamówieniu. Kupon Rabatowy można użyć tylko w momencie składania zamówienia.
  4. Rabat w formie Kuponu Rabatowego przyznawany indywidualnie jest jednorazowy. Rabat raz przypisany do zamówienia nie może być z niego usunięty. Rabat może obejmować wszystkie produkty w sklepie lub produkty z wybranej kategorii. W przypadku anulowania zamówienia rabat przepada – nie można go wykorzystać w innym zamówieniu. Wysokość rabatu (np. 5%) informuje jaki procent wartości całego zamówienia (brutto) zostanie od niego odjęty po przypisaniu rabatu do danego zamówienia. Rabat jednorazowy ma swój okres ważności. Jeśli rabat straci swoją ważność, nie może już zostać wykorzystany. Nie należy się też za niego żadna rekompensata. Rabaty jednorazowe nie łączą się ze sobą – nie ma możliwości wpisania dwóch kodów rabatowych do jednego zamówienia. Nie ma możliwości uzyskania jednego większego kodu rabatowego w sytuacji posiadania dwóch (lub więcej) mniejszych kodów jednorazowych.

+48 536 578 569

ul. Słowackiego 6, 33-100 Tarnów

liliafarby24@interia.pl